звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Vip подарунки клієнтам – які обрати?

Успішність кожної компанії багато в чому залежить від лояльності клієнтів. Vip вважаються найбільш великі і постійні клієнти. Тому кожна компанія намагається налагодити з ними відносини і періодично нагадувати про себе. Для цих цілей як не можна краще підходять подарунки vip клієнтам.

Перша відповідь, який дають pr-менеджери на питання «Що дарувати віп клієнтам?», -канцелярія з брендуванням. Блокноти, ручки і флешки з логотипом або назвою компанії вважаються нейтральним традиційним подарунком, який часто підносять в бізнес-сфері.

Але однотипними презентами ринок переповнений вже давно. І складно знайти оригінальні віп подарунки клієнтам, які б дійсно здивували і запам’яталися. До того ж важливо, щоб обрані подарунки відповідали рівню компанії, від імені якої вони подаються.

Креативні групи і фірми, що працюють у сфері мистецтва, приділяють подарункам для клієнтів особливу увагу. Адже банальні презенти змусять задуматися, чи дійсно компанія відповідає заявленим принципами дотримується декларованих цінностей.

Вибираючи подарунки vip клієнтам, орієнтуйтеся на сучасні розробки і технології. Адже тоді більше шансів подарувати клієнту те, чого йому не дарувала жодна інша компанія. Кришталеві стели і кубки з вигравіруваним всередині зображенням – безсумнівно, кращий варіант vip подарунка. Купити в магазинах таку унікальну річ не можна. Але, замовивши презент на сайті, ви не тільки можете зробити його персоналізованим, а й скоротіть час на вибір гідного подарунка клієнтам.

Стели і кубки з кришталю називаються 3d кристалами. Компанія Crystallica пропонує послуги створення vip подарунків (Київ). Ми гарантуємо, що кожен 3д кристал – унікальний, розроблений спеціально під ваші завдання. Адже саме ви обираєте форму кристала, зображення, яке буде всередині нього, а також дарчий напис, яка буде поміщена під або над зображенням.

Обираючи зображення для 3 d кристала при замовленні ВІП подарунків клієнтам, враховуйте розміщення обов’язкового елемента – логотипу вашої компанії. Адже саме він буде нагадувати клієнту про вашоу цінну для обох сторін співпрацю. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Чекаємо ваших листів і дзвінків!

Оплата любым удобным способом