звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунок з фотографією

Шукаєте оригінальні презенти? Вам набридли одноманітні пропозиції сайтів подарунків? Тоді ви напевно оціните свіже рішення – подарунок з фото на замовлення від компанії Crystallica. Замовте на подарунок ексклюзивні кристали з гравіюванням, щоб гарантовано здивувати і вразити одержувача.

Замовити подарунок з фотографією дуже просто. І вам не доведеться просити одержувача сфотографуватися. Якщо у вас є знімок, який ви хочете бачити на подарунку, висилайте його нам: info@crystallica.com.ua. Вже через кілька днів ви отримаєте кристал саме з таким гравіруванням.

Гравіювання в склі за допомогою суперсучасного обладнання дозволяє точно відтворити в кристалі задумане. Після обговорення побажань замовника ми створюємо макет. І ви відразу зможете оцінити, який вигляд матиме ваше замовлення. Це є важливою гарантією задоволення замовника і майбутнього одержувача подарунка. Саме ваш презент буде самим незабутнім на святі!

Подарунки з фото можуть бути створені на основі індивідуальних або групових знімків. У вас є прекрасна можливість замовити кристал з фото:
• батьків
• дружини
• друзів
• своїх дітей
• сімейної пари і т. д.

Купити фотоподарунки у Києві ви можете в нашому офісі. Ми співпрацюємо абсолютно з усіма містами в Україні. Замовлення будуть доставлені в найкоротші терміни кращими транспортними компаніями країни. Оформіть замовлення за пару хвилин, і скоро ви переконаєтеся, як вражаюче може виглядати гравірування в склі.
Краще подарунки з фото – тільки від Crystallica!

Оплата любым удобным способом