звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на весілля

Весільні подарунки повинні бути радувати не тільки тут і зараз, а й бути такими, що запам’ятовуються. Зазвичай молодята отримують велику кількість різних презентів, і через деякий час забувають, від кого і з якої нагоди отримали певну річ. Але є подарунки, які будуть все життя нагадувати їм про радісний день весілля – 3d кристали з гравіюванням.

Подарунки на весілля з кришталю дозволяють втілити всі ваші бажання і зробити презент суто індивідуальним. Скільки у світі пар – стільки й різних кристалів з лазерним гравіюванням можна створити для них. Якщо у вас виникає питання, що вигравіювати в кришталі, співробітники компанії Crystallica із задоволенням підкажуть вам і допоможуть з вибором.

Запрошуємо вас ознайомитися з галереєю створених нами раніше кристалів. Тут і подарунки на весілля друзям, на річницю відносин і подарунки для тих, у кого все є. Ви не знайдете ексклюзивні варіанти презентів в магазинах. Але їх можна замовити на нашому сайті. Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери зв’яжуться з вами протягом 15 хвилин.

Якщо ви задумали купити подарунки на весілля, саме час зробити це прямо зараз і прямо тут! Адже, замовляючи у Crystallica подарунки на весілля подрузі, колезі, чоловікові або дружині, ви отримуєте чудову безкоштовну подарункову упаковку. Також ми забезпечуємо доставку презентів з кришталю точно в строк кращими перевізниками України. Пам’ятайте, що доставка подарунків на весілля також безкоштовна!

Саме час набрати номер (044) 466-00-55 або написати на info@crystallica.com.ua, щоб замовити найкращі подарунки на весілля!

Оплата любым удобным способом