звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні vip подарунки

Подарунки у бізнесі відіграють дуже важливу роль. Від них залежить сприйняття компанії і її представників партнерами, клієнтами і конкурентами. Тому фірми, які дбають про свій імідж і прибутки, обирають оригінальні vip подарунки. Їх дарують особам, які відіграють важливу роль для бізнесу.

Замовляють оригінальні дорогі подарунки у перевірених виробників, які мають великий досвід виробництва віп презентів. Компанії Crystallica довіряють найбільші фірми України, Росії та інших країн СНД: МТС, Electrolux, Mercedes-Benz, Леново, Субару, Юнілевер і т.д.

3 d кристали – оригінальні бізнес подарунки, які стають все більш популярними в усіх сферах – від будівництва до шоу-бізнесу. Кожен кристал створюється відповідно до бачення і вимог замовника. Тому ви не зустрінете такого ж презенту ні в магазинах, ні на сайтах подарунків. Оригінальні ВІП подарунки повинні бути ексклюзивними, і Crystallica гарантує унікальність кожного кристала!

За вашим вибором, кристал може бути оснащений підсвічуванням і підставкою з натурального каменю. Це надає йому ще більш солідний вигляд, і дозволяє вразити навіть найвибагливішого одержувача. Оригінальні vip подарунки від Кристаліка прикрашають кабінети бізнесменів, керівників великих компаній, режисерів і спортсменів.

Довіртеся досвіду та кваліфікації наших фахівців – замовте оригінальні дорогі подарунки для vip від компанії Crystallica!

Оплата любым удобным способом