звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні бізнес-подарунки

Подарунки у сфері бізнес повинні бути такими, що запам’ятовуються. Бажано вибирати такі презенти, які асоціюються з компанією або конкретною людиною (керівником фірми, приватним підприємцем). Саме тому сьогодні самими прогресивними компаніями затребувані оригінальні бізнес-подарунки – 3д кристали з гравіюванням.

Кристали являють собою форми різних розмірів і геометрії, в яких вигравірувано якесь зображення. Найчастіше на ділових подарунках гравірують логотип компанії (або два-три логотипу фірм-партнерів). Кристали можуть виглядати як невеликі брелки, масивні кубки, нагороди з підставками з каменю або прикраси інтер’єру з оригінальним підсвічуванням.

Купити оригінальний бізнес-подарунок в Києві можна у компанії Crystallica. Ми є лідерами на ринку виробництва виробів зі скла з гравіюванням вже більше 9 років. Наші фахівці як ніхто інший знають, як створити відповідний ексклюзивний дизайн кристала і зробити точну гравіювання будь-якого зображення, аж до фото в 3d форматі.

Гравіювання в склі – технологія, яка має свою специфіку. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців дозволяє створювати справжні витвори мистецтва. Наші кристали якісно відрізняються від широко розповсюджених в інтернеті ділових подарунків. Ми знаємо, як приємно здивувати і вразити одержувача!

Замовити оригінальні бізнес-подарунки в Україні ви можете будь-яким зручним чином: по телефону, електронною поштою або особисто у нас в офісі. Приймайте правильні рішення: замовляйте ділові та бізнес-подарунки у найкращого виробника – Crystallica!

Оплата любым удобным способом