звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Кришталево чиста краса – 3d кристал

3d кристали – унікальні подарунки. По-перше, технологія лазерного гравірування всередині кришталю не так широко поширена в нашій країні. А це означає, що подібні презенти є далеко не у кожного. По-друге, кожен кристал унікальний за рахунок поєднання форми і зображення, яке відтворюється всередині.

3 д кристали, подаровані на пам’ять, стануть також ідеальним прикрасою інтер’єру. Такий елемент декору виглядає більш стильно, ніж порцелянові статуетки або фотографії в рамках. Це подарунок для тих, хто цінує стиль і естетику форм.
Кристал може мати різну форму – від простого прямокутника до кулі з безліччю граней. Для дівчат у каталозі знайдуться більш романтичні варіанти. Усередині лазер «висікає» зображення за допомогою технології мікровибухів. Так формується тривимірна картинка.
Які зображення можна помістити всередину? Найпоширеніший варіант – це фотографія. Якщо ви подаєте подарунок коханій дівчині, усередині кристала може бути ваша спільна фотографія, яка нагадує про проведені разом годинах.

Якщо ви хочете подарувати кристал мамі, всередині можна вигравіювати сімейну фотографію або її портрет. Більшою популярністю користуються двомірні зображення. Але технологія, яка використовується при лазерної гравировке кристалів, дозволяє створити тривимірне зображення. Тому будь-яке зображення перед нанесенням в кристал можна перевести в 3d формат.

Усередині кристала може бути викарбувана будь-яка картинка. Приміром, якщо іменинник мріє побувати в Парижі, то він буде радий отримати кристал із зображенням Ейфелевої вежі. Для дівчат підійдуть зображення голубків, квітів та інших романтичних символів. Крім того, будь-яка жінка і дівчина буде щаслива отримати в подарунок свій портрет, поміщений в 3 d кристал.

3д кристали замовляють на подарунок босу. Вибрати подарунок для начальника завжди складно. Адже він повинен бути солідним, дорогим, естетично привабливим. Всі ці якості поєднує в собі кристал з тривимірним зображенням всередині.

Ви ще не знаєте, який 3 д кристал вибрати? Тоді звертайтеся до наших фахівців, які продемонструють вам всілякі види тривимірних кристалів і розкажуть докладніше про технології, яка творить чудеса. Замовте унікальний подарунок вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом