звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Корпоративні VIP подарунки

Корпоративні VIP подарунки призначаються для вручення з урочистих приводів важливим клієнтам (реальним або потенційним), керівникам, інвесторам і партнерам. Вони суттєво відрізняються від стандартної подарункової та сувенірної продукції своєю вартістю і ексклюзивністю.

Компанія Crystallica знає, яким має бути ідеальний корпоративний VIP подарунок. При створенні унікального дизайну ми зчитуємо специфіку культури компанії та її іміджу. Ми рекомендуємо замовляти віп подарунки з нанесенням логотипів компанії. Адже вони повинні виконувати функцію поширення інформації про компанію та нагадування про бренд.

Купити або замовити корпоративні ВІП подарунки в Україні ви можете в кращого виробника – Crystallica. Співпрацюючи з безліччю замовників у Києві та інших містах, ми виготовили більше 22100 кристалів різного дизайну. Фотографії наших робіт представлені в галереї на сайті.

Ми пропонуємо виготовлення корпоративних подарунків різної вартості, виготовлення нагород і кубків як простого, так і складного, спеціально розробленого для вас дизайну. На нашому сайті ви можете замовити будь кристали: від брелоків з гравіюванням до масивних подарунків з підставкою з каменю і підсвічуванням. Також пропонуємо нанесення фото в 3d в кристалі.

Витративши всього пару хвилин на телефонну розмову з нашими менеджерами, вже через пару днів ви отримаєте ексклюзивні кристали, які не зустрінете більше ніде. Кристали з гравіюванням від Crystallica – для тих, хто цінує стиль і якість!

Оплата любым удобным способом