звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Гравірування подарунків для друзів і близьких

Подарунок із гравіюванням – найкращий спосіб здивувати одержувача і залишити пам’ять про радісну подію на довгі роки. Такі подарунки краще за інші говорять про ваші теплі почуттях і показують, як ви цінуєте відносини з цією людиною.

Гравіювання фото і зображень на 3д подарунках робить їх пам’ятними. Навіть через кілька десятків років одержувач, глянувши на подарунок, згадає, хто його вручив і з якого приводу. Гравіювання фотографії найчастіше застосовується для створення особистих подарунків. Це може бути портрет однієї людини, пари, сім’ї з трьох і більше осіб і т.д. Можливості лазерного гравірування не обмежені! Ця сучасна технологія гарантує високу деталізацію зображення.

Для кого б ви не вибирали подарунок – друзі, улюблені, родичі, – обов’язково додайте до замовлення безкоштовне гравіювання напису. Вона може включати недовгі афоризми, підписи, девізи, побажання і т.д. Подумайте, що головне ви б хотіли сказати одержувачу. Фахівці компанії Crystallica додадуть найцінніші слова до кришталевого подарунку абсолютно безкоштовно.

Ми здійснюємо гравіювання фотографії без участі посередників і з мінімальними витратами часу. Це гарантія якості та своєчасного виконання кожного замовлення. Якщо вам потрібна якісна фото гравірування, звертайтеся до Crystallica. За допомогою новітнього обладнання ми створюємо зображення усередині кристала, які стають найкращими подарунками в особистій сфері і в області бізнесу.

Пройдуть роки, і кристал з фотогравіруванні буде передаватися з покоління в покоління як сімейна реліквія. Завжди приємно усвідомлювати, що в сім’ї є унікальна річ, яка, до того ж, не підвладна впливу часу.

Замовляючи гравіювання фотографій або інших зображень у нас, ви отримуєте безкоштовну подарункову упаковку. Зробити замовлення можна, не виходячи з дому. Але, якщо ви хочете подивитися, як виглядають подарунки з кришталю з гравіюванням, приїжджайте до нас в офіс: місто Київ, вулиця Олени Пчілки, 5. Чекаємо вас щодня з 9:00 до 19:00!

Оплата любым удобным способом