звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелоки для ключів

Брелоки для ключів можуть бути відмінним подарунком або сувеніром. Брелки з гравіюванням від Crystallica користуються популярністю як серед індивідуальних замовників, так і в бізнес-сфері.

Якщо ви не знаєте, який подарунок вручити на День народження, Новий рік, 8 березня або День закоханих, запитайте у фахівців Кристалліка про брелки. Вони можуть бути різного дизайну, з різноманітними зображеннями і навіть текстом. Ми виготовляємо як одиночні брелоки з номерами машин, знаками Зодіаку або іменами, так і парні брелоки для закоханих.

Замовити брелок на ключі можна буквально за пару хвилин. Також пропонуємо вам розглянути готові варіанти даних аксесуарів від Кристалліка, які представлені на сайті. Їх ви можете отримати на наступний день після замовлення. Але виконання індивідуальних замовлень також не займе багато часу, в середньому це всього 1 день. У такому випадку ви отримуєте ексклюзивний аксесуар з гравіюванням, який ніколи б не знайшли в магазині або на інших сайтах.

Брелоки для ключів на замовлення краще робити у перевірених компаній, які відповідають за якість продукції. Адже кожному приємно отримувати саме те, що ви очікували. Перед створенням брелока наші фахівці вишлють вам 3d макет, і ви можете внести ще раз коригування в дизайн.

Вже понад 9 років компанія Кристалліка виготовляє брелоки на замовлення в Україні. Ми застосовуємо матеріали найвищої якості. Наші фахівці точно знають, які можливості має гравірування в склі, і реалізують їх при створенні сувенірної продукції та подарунків. Саме тому нам довіряють як приватні замовники, так і великі фірми в Києві та інших містах!

Щоб дізнатися про ціни на персоналізовані брелоки для ключів, дзвоніть або пишіть нам прямо зараз. Для оптових замовників надаємо найвигідніші умови!

Оплата любым удобным способом