звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Бізнес-сувеніри – як купити вигідно

Бізнес-сувеніри актуальні 365 днів у році, але особливо – напередодні великих свят. Солідні компанії вітають важливих клієнтів, інвесторів, начальство і співробітників.

Магазини бізнес-сувенірів запропонують сотні варіантів, кожен з яких ви напевно бачили не раз. Тому кращим варіантом буде замовлення ексклюзивних сувенірів, виконаних спеціально для вашої компанії. Всупереч поширеній думці, ціна таких презентів не є захмарною і відповідає ефекту, що буде справлений на одержувача.

3d кристали – ділові сувеніри, які виготовляються з нанесенням логотипу, назви вашої компанії або будь-яких інших зображень і написів. Crystallica дарує кожному клієнту приємний бонус – безкоштовне додавання напису в кристал. Це може бути дата, персональна посвята і т.п.

Замовити бізнес-сувеніри в Києві ви можете, відвідавши наш офіс. Але більш легкий і швидкий шлях – набрати номер (044) 466-00-55 або написати на info@crystallica.com.ua. Ми допоможемо вам створити ідеальні ділові сувеніри. Дизайн кожного замовлення розробляється індивідуально. І тому кристали не можуть бути повторені один в один для іншого замовника.

Вкладаючи в сувенірну продукцію, ви робите неоціненний внесок у майбутнє вашої компанії! Обирайте надійного виробника – Crystallica!

Оплата любым удобным способом