звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Здивуйте бізнес леді: ексклюзивні подарунки

Подарунок бізнес-леді повинен поєднувати в собі декілька якостей:
1. Презентабельність і солідність.
2. Ексклюзивність або вибір з урахуванням особистих уподобань, поглядів на світ і особливостей способу життя.
3. Суто діловий характер.

Ці властивості, а також висока якість поєднують у собі 3d кристали з гравіюванням. Такий подарунок для бізнес леді прикрасить її кабінет і «освіжить» офіційну обстановку. Кристали, незалежно від їх розмірів, виглядають солідно і стильно. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з галереєю робіт компанії Crystallica. Під кожним фото підписаний розмір виробу.

Наші фахівці завдяки сучасній технології лазерного гравіювання створюють будь-які зображення навіть на невеликій площі. Якщо ви не знаєте, яку форму і розмір кристала краще вибрати, проконсультуйтеся з менеджерами компанії Crystallica. Вони допоможуть вам зорієнтуватися з найкращого для вашого приводу моделлю кристала з гравіюванням, а також детально розкажуть про ціни.

Не бійтеся замовляти подарунки бізнес леді в інтернеті! Ми вже не перший рік працюємо з віп, тому знаємо, що якість кристалів повинна бути бездоганною! Досвід фахівців кристаликів дозволяє здійснювати гравіювання навіть високодеталізованих зображень.

Незвичайні бізнес-подарунки можуть бути не тільки із зображенням логотипів компаній. Ви маєте можливість замовити для бізнес-леді портрет в кристалі. Це кращий спосіб зробити комплімент її красі, уникаючи двозначностей. Адже, не дивлячись на інтелектуальні та ділові якості, вона залишається, в першу чергу, жінкою.

Замовляючи подарунок бізнес-леді у компанії Crystallica ви отримуєте ряд гарантій, детальніше про які можна дізнатися у наших менеджерів. Також ми пропонуємо безкоштовне гравіювання напису в кристалі. Це постійна акція, яка робить замовлення подарунків у Кристалліка ще більш приємною процедурою. Телефонуйте і пишіть нам прямо зараз!

Оплата любым удобным способом