звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Який подарунок подарувати в День народження дівчини

Ви напевно перебрали безліч варіантів. І все одно актуальним лишилось питання: який подарунок вручити дівчині на День народження? Компанія Crystallica пропонує оригінальну альтернативу звичним варіантам, таким як біжутерія, солодощі, квіти, коштовності та м’які іграшки.

3 д кристали з лазерним гравіюванням — це втілення вашого уявлення про ідеальний подарунок! Ми гарантуємо, що саме ваш презент займе центральне місце в оселі або офісі дівчини, і запам’ятається їй на все життя. При оформленні замовлення ви вирішуєте питання про розмір, форму та особливості гравіювання.

За допомогою спеціального обладнання у кришталевій формі створюється зображення. Це може бути як фотографія, так і картинка, напис, цифри. Значення подарунка може бути таким, яким ви захочете. За допомогою вручення кристала з гравіюванням можно висловити любов, дружбу, вдячність, повагу … Ми створюємо дійсно ексклюзивні найкращі подарунки на День народження дівчині!

Один з найбільш яскравих варіантів — фото дівчини в кришталі. Кристал може бути оснащений підсвічуванням за вашим бажанням. Наші клієнти стверджують, що такі подарунки — це витвори мистецтва. Завдяки сучасним технологіям фото в кристалі стало більш оригінальною альтернативою фоторамкам.

Замовляйте найкращі подарунки на День народження дівчині з безкоштовною доставкою від компанії Кристалліка. Ми знаємо, як дивувати!

Оплата любым удобным способом