звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Який подарунок подарувати коханій дівчині

Напередодні свят все частіше виникає запитання, який подарунок подарувати коханій дівчині. Здається, неї у є все: косметика, парфуми, прикраси … Що ще може порадувати і здивувати кохану? Crystallica представляє вашій увазі оригінальні та ексклюзивні пам’ятні подарунки — 3d кристали з гравіюванням.

Саме ці презенти стають найбільше запам’ятовуються на будь-якому святі. Ви можете ознайомитися з численними відгуками наших клієнтів, щоб переконатися в цьому. Найкращі подарунки дівчині — ті, що зроблені на замовлення, а не обрані в найближчому магазині.

У процесі оформлення замовлення ви разом з досвідченим дизайнером визначитеся, як виглядатиме кристал з гравіюванням, що буде зображено в ньому: картинка, фото, напис? Жодна дівчина не залишиться байдужою побачивши кристала з власним зображенням. Щоб замовити такий презент, вам потрібно всього лише вислати вибране фото фахівцям компанії Кристаллліка. І вже через день ваш кристал буде готовий.

Якщо вас цікавлять дорогі подарунки дівчата, замовте 3д кристал оригінальної форми. Він може виглядати відповідно вашим уподобанням. Виготовлення такого подарунка займе трохи більше часу, зате кристал вишуканої форми гарантовано вразить вашу кохану!

На нашому сайті ви можете ознайомитися з прикладами виготовлених за 6 років роботи кристалів: від невеликих брелків з гравіюванням до кубків вражаючих розмірів. Ми створюємо подарунки, відповідні будь-якому бюджету. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб отримати консультацію та оформити замовлення подарунка коханій дівчині!

Оплата любым удобным способом