звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Які сувеніри на Новий рік обрати

Обираючи подарунки на Новий рік, не забувайте про своїх клієнтів, співробітників і партнерів. Адже не дарма в бізнесі прийнято вітати на головні свята всіх людей, які значимі для компанії. В останні роки все більшою популярністю користуються кристали з гравіюванням, які також називають подарунками з кришталю.

Сувеніри на Новий рік, виготовлені компанією Crystallica, завжди відрізняються своєю ексклюзивністю і привабливим виглядом. Можливості технології лазерного гравіювання дозволяють створювати унікальні сувеніри з логотипом буквально за добу. Найкраще — визначатися із замовленням заздалегідь. Адже новорічні свята стрімко наближаються, і ажіотаж при виборі подарунків зростає.

У вас є прекрасна можливість замовити виготовлення сувенірів з логотипом у Crystallica, навіть якщо ви знаходитесь не в Києві. Співпрацюючи з кращими компаніями-перевізниками в Україні, ми гарантуємо вам швидку доставку кристала. Причому сам сувенір з кришталю не втратить своїх зовнішніх якостей.

Сувеніри з логотипом на Новий рік — відмінний спосіб нагадати важливим клієнтам про свою компанію і зміцнити зв’язки з постачальниками і партнерами. Також у багатьох компаній прийнято на новорічні свята робити подарунки всім співробітникам. Кристалліка пропонує найкращі умови оптовим замовникам, а також найзручніші способи оплати. А доставка — абсолютно безкоштовна!

Замовити виготовлення сувенірів з логотипом можна за телефоном (044) 466-00-55. Також із задоволенням відповімо на будь-які питання по електронній пошті: info@crystallica.com.ua. Встигніть замовити новорічні сувеніри за вигідними цінами!

Оплата любым удобным способом