звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Які бізнес подарунки дарують на Новий рік

Бізнес-подарунки — тонкий дипломатичний і маркетинговий інструмент. Ось чому їх прийняти дарувати на масові свята, найбільш популярним з яких є Новий рік.

Бізнес-подарунки до Нового року потрібно вибирати заздалегідь, складаючи список тих, кого потрібно привітати. Партнерам, начальству, співробітникам, інвесторам і постачальникам прийнято дарувати нейтральні презенти, на яких найчастіше гравірується логотип компанії. Таким чином, бізнес-подарунок змушує згадати про вашу компанію / бренд, зробити покупку, продовжити співпрацю і т.д.

Бізнес-подарунки на Новий рік можуть бути традиційними. Найчастіше це блокноти, записні книжки, настільні аксесуари. Але проблема в тому, що кожна ділова людина отримує безліч таких речей. Тому варто звернути увагу на популярні сьогодні, але все ж невідомі багатьом 3d кристали з гравіюванням.

Кристали від Crystallica доводять, що новорічні бізнес-подарунки можуть бути дійсно оригінальними і солідними! Важливо те, що одержувачі часто прикрашають ними свої офіси або квартири. Тому подарунок з кришталю з логотипом вашої компанії обов’язково потрапить на очі безлічі людей. Це, звичайно ж, підвищить впізнаваність бренду.

Кристали з лазерним гравіюванням — бізнес-подарунки на Новий рік, які з роками не втратять своєї якості. Ми використовуємо у виробництві матеріал, що відповідає стандарту ISO 12123: 2010. Тому презенти з кришталю навіть через 20 років будуть виглядати так само солідно і привабливо.

Поспішайте замовити бізнес-подарунки до Нового року за вигідними цінами у кращого виробника — Crystallica!

Оплата любым удобным способом