звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виробництво сувенірної продукції

Якісна сувенірна продукція здатна в рази збільшити лояльність клієнтів, а також залучити нових замовників і покупців. Клієнти, що замовляють сувеніри у компанії Crystallica, завжди задоволені результатом. Підтвердження цьому — десятки позитивних відгуків, які ви можете бачити на нашому сайті.

Виробництво сувенірної продукції — складний процес, який має свою специфіку. Більш ніж за 9 років успішної роботи наші фахівці розробили кристали, які сьогодні є самими затребуваними сувенірами в Україні.

Гравіювання в склі — технологія, за допомогою якої ми створюємо ексклюзивні сувеніри на будь-який смак і для будь-яких цілей. На етапі обговорення зовнішнього вигляду сувеніра із замовником наші співробітники вибирають оптимальний варіант розміру, форми і змісту кристала. За допомогою спеціального обладнання в кристалі створюється 2d або 3d зображення: логотип фірми, її назва, фотографії керівництва і т. д.

Crystallica — найкращий виробник сувенірної продукції в Києві та інших містах. Ми гарантуємо, що через роки кристали будуть мати такий же досконалий вигляд. На відміну від інших сувенірів, вони не ламаються, не б’ються, не тьмяніють. Десятки років кристали із зображенням фірмових знаків будуть прикрашати будинки і офіси ваших клієнтів. Сувеніри від кристаликів — вид PR, націлений на довгострокову перспективу.

Хочете збільшити прибутковість свого бізнесу? Хочете, щоб ваші клієнти віддавали перевагу виключно вашій продукції і послугам? Тоді замовляйте сувенірну продукцію від Crystallica. Також ми пропонуємо виготовлення нагород, корпоративних подарунків і різної ексклюзивної продукції зі скла на замовлення.

Телефонуйте прямо зараз і отримайте приємні бонуси від Кристалліка!

Оплата любым удобным способом