звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виробництво нагород

Нагороди зі скла затребувані для вручення на різних змаганнях, конкурсах і урочистих заходах у всіх сферах — від спорту до шоу-бізнесу. Про замовлення їх краще подбати заздалегідь, щоб мати час на розгляд макета і доставку.

Виготовлення нагород зі скла — один з напрямків діяльності компанії Crystallica. Наш професіоналізм доведений роками: за 10 років роботи ми обслужили понад 2 660 клієнтів в Україні та за її межами. Замовити нагороди можна як для будь-яких конкурсів, так і корпоративних заходів. Багато солідні компанії заохочують своїх співробітників, керівників і партнерів за досягнення.

Нагороди зі скла виглядають солідно і стильно. Тому багато наших робіт можна побачити в кабінетах керівників великих компаній, а також вдома у зірок шоу-бізнесу і спортсменів.

Для створення нагород зі скла використовується 3d лазерне гравіювання. Ця сучасна технологія дозволяє створювати в кристалі зображення і написи. Ви можете замовити гравіювання логотипу, символічного зображення, імені особистості переможця в нагороді.

Для замовлення необов’язково перебувати в Києві. Ви можете поспілкуватися з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Або залиште свій номер у полі внизу інтернет-сторінки, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Оплата любым удобным способом