звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виробництво брелків

Замовляючи брелки у компанії Crystallicа, ви отримуєте якісний товар у перевіреного виробника, а також ряд приємних бонусів! Брелоки можуть бути виготовлені як за вашим дизайном, так і по дизайну наших фахівців з урахуванням всіх ваших побажань та ідей.

Виробництво брелків займає близько доби в разі одиничного замовлення. Якщо ж вам потрібна велика партія з розробленням дизайну, варто оформити замовлення заздалегідь. Просто зателефонуйте або напишіть нам, щоб дізнатися усі подробиці щодо виробництва брелків і їх доставки.

Виготовлення брелка здійснюється за допомогою такого методу як гравіювання в склі. Досвідчені фахівці Crystallica працюють з сучасним лазерним обладнанням, яке дозволяє створити в брелоку будь-яке зображення, в тому числі мелкодеталізірованное. За допомогою лазерного гравірування вже більше 9 років ми виробляємо брелоки з логотипами фірм, автомобілів, фотографіями та текстом.

Компанія Crystallica пропонує виробництво брелків на замовлення за найвигіднішими умовами в Україні! Ми пропонуємо виготовлення брелка по унікальному дизайну. Такі аксесуари стають відмінним засобом реклами та PR для компаній, які дбають про піст прибутку.

Запрошуємо вас відвідати наш офіс у Києві за адресою вул. О. Пчілки, 5. Замовлення приймаються по телефону та електронною поштою, які ви можете бачити у нас на сайті. Доставка здійснюється по всій території України. Поспішайте зробити замовлення за приємними цінами цього року!

Оплата любым удобным способом