звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

vip сувеніри клієнтам — замовте сьогодні!

Нагадати про свою компанію, зберегти клієнтів та інвесторів, мотивувати партнерів на подальшу співпрацю можна, замовивши ВІП сувеніри. Кристали з гравіюванням об’єднують дві важливі властивості — ексклюзивність та відповідна якістю вартість.

vip сувеніри клієнтам актуальні для компаній, які дбають про свій імідж і знають, що вигідніше — зберегти старого клієнта, а не залучити нового. Тому значущі для вашої фірми особи повинні бути не забуті в дні головних свят. Розуміння ділових сувенірів сьогодні вийшло за традиційні рамки (канцелярія). Найбільш затребувані на сьогоднішній день 3d кристали з гравіюванням.

Кристал являє собою форму зі штучного кришталю (вибирається на розсуд замовника), в якій створюється якесь зображення. Якщо мова йде про сувеніри vip клієнтам, в кристалі можна вигравіювати продукцію або символічне зображення наданої вами послуги, а також логотип компанії. Також в кристалах роблять гравіювання написів: побажань, назв компанії, присвят.

Корпоративні подарунки клієнтам, виконані з кришталю, привертають увагу навіть самої досвідченої особи. Ми використовуємо для виробництва кристалів з гравіюванням високоякісний матеріал, який з роками не втрачає своїх властивостей. Будьте впевнені, що зображення в кришталевому подарунку через 10 або 20 років залишиться таким же, як у день вручення. Тому кристал буде ще довго нагадувати про вашу компанію значущим клієнтам.

Для замовлення кристала і уточнення інформації звертайтеся до фахівців Crystallica:
(044) 466-00-55
(044) 466-11-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом