звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

ВІП подарунки жінці: особливості вибору

Особливість віп подарунків в тому, що вони повинні бути дорогі та унікальні. Якщо мова йде про ділову сферу, не рекомендується дарувати прикраси, посуд. Не підійдуть і картини — ви ризикуєте помилитися з подарунком. Але дизайнери Cristallica створюють на замовлення прикраси інтер’єру, які приводять у захват абсолютно кожного одержувача і одержувачкою!

3d кристали з кришталю із гравіюванням — це віп подарунки для жінок, які актуальні для вручення на будь-яке свято і з приводу. Адже те, як виглядатиме кристал, залежить від самого замовника. Обираючи віп подарунки жінкам від компанії Кристалліка, саме ви вирішуєте, яка буде форма й гравірування кристала.

Популярністю користуються лаконічні форми кришталевих презентів, оскільки вони підкреслюють естетику вигравіруваним зображення і текстом. Cristallica дарує приємний бонус своїм замовникам: гравірування написів в кристалах — абсолютно безкоштовно! vip подарунки для жінок можна доповнити датою, побажаннями або написами-присвятами.

Одержувачка гарантовано оцінить ваш вибір. Адже дами з вишуканим смаком високо цінують речі, які зроблені персонально для них. До того ж, кристали в якості подарунків тільки набирають свою популярність, і є далеко не у кожної жінки.

vip подарунки жінкам від Cristallica — відмінний спосіб заявити про себе і доставити радість одержувачці. Скільки б років не пройшло, при погляді на кристал з гравіюванням, вона буде згадувати приємні моменти свята і самого дарувальника подарунка.

Оплата любым удобным способом