звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

VIP-подарунки шефу

Вибір подарунків для начальства — це завжди відповідально, особливо якщо вам потрібно виобрати презент, з яким ви особисто будете вітати свого шефа. Але вибір подарунка, який вручить начальнику колектив, також нелегка і відповідальна справа. Найкращі vip подарунки шефу на сьогоднішній день — це кристали з гравіюванням.

Форма кристала може бути геометричної, у вигляді кубка і за індивідуальним ескізом. Який буде розмір і форма 3d кристала — вибирати вам. Ці параметри залежать від виділеного бюджету, смаків шефа і стилю його кабінету. Радимо вам врахувати, в якому стилі оформлений кабінет, щоб правильно підібрати 3д кристал з лазерним гравіюванням. Адже одержувачі часто прикрашають цими подарунками саме свій кабінет / офіс.

ВІП подарунки керівнику повинні бути ексклюзивними. Це означає, що варіанти з серій масового виробництва свідомо не підходять. Про ексклюзивність 3д кристалів не потрібно говорити — вона буде помітна всім. Адже найкращі подарунки начальнику часто доповнюють гравіюванням логотипу компанії.

У вас є можливість замовити портрет шефа в кристалі. Причому він може бути як у двомірному, так і тривимірному форматі. Якщо ви вирішили, що портрет повинен бути з 3d ефектом, надішліть будь-яке фото, і наші фахівці переведуть його в тривимірний формат. Подивіться галерею, щоб переконатися в реалістичності портретів, виконаних за допомогою лазерного гравіювання в кришталі.

Зображення в кристалі може відображати захоплення вашого шефа — наприклад, риболовля, футбол, хокей, полювання і т.д. Можливості лазерного гравірування дозволяють створити в кришталі зображення з дрібними деталями або шрифтом. Компанія Crystallica гарантує високу якість подарунків з кришталю.

Ми пропонуємо vip подарунки шефу, які підходять керівникам чоловікам і жінкам. Після обробки замовлення наші фахівці висилають вам макет 3d кристала, який демонструє, яким буде кінцевий варіант подарунка. Переконайтеся в професіоналізмі наших фахівців, зробивши замовлення по телефону 044 466 00 55 або написавши на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом