звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

vip подарунки керівнику

Віп подарунки керівнику є невід’ємною частиною робочого етикету. Від них залежить ставлення боса до колективу і його настрій. Як правило, начальство і підлеглі знайомі не тісно. Тому вибір подарунка завжди складне завдання для колективу будь-якої компанії.

Vip подарунки керівнику за визначенням повинні бути дорогими. Вибирайте такі речі, які підкреслять високе положення і статус начальника. У колективах вибір найчастіше падає на типові презенти типу канцелярії, вироби зі шкіри, подарункові видання книг і т.п. Чи варто говорити, що такі подарунки давно не дивують керівників і не приносять позитивних емоцій?

Похід по магазинах подарунків закінчується вибором вище названих банальних речей. Але ми рекомендуємо замовляти подарунки в інтернеті. Сьогодні деякі компанії пропонують подарунки віп-класу, які виглядають презентабельно і є ексклюзивними. Яскравим прикладом є 3д кристали.

Vip подарунок керівнику, який ви обрали в інтернеті, може виявитися не таким, як на фото. Але компанія Crystallica дає гарантію, що кристали будуть в точності такими, як на ескізі, який створює дизайнер, виходячи з ваших побажань і цілей. Вам досить вибрати форму, зображення, а також дарчий напис. І в короткі терміни виріб вже буде готове для вручення.

Правильно підносити vip подарунки керівнику вміють не всі. Якщо це подарунок від усього колективу, краще не залишати його на столі вранці в якості сюрпризу, як це іноді роблять з особистими подарунками. Найкраще — організовано, всім колективом або значної його частиною, зайти в кабінет начальника і вручити презент. Але слід правильно вибрати час вручення.

Не рекомендуємо дарувати подарунки рано вранці, коли бос тільки приїхав на роботу. Можна обійтися словесним поздоровленням особисто від себе. Краще всього вибрати час після полудня. Заздалегідь поцікавтеся у секретаря, не призначено чи у керівника ділові або особисті зустрічі. Найкраще дарувати подарунок, коли бос нікуди не поспішає.

Вручають vip подарунок керівнику зазвичай співробітники, що займають керівні посади, наприклад, його заступники. При врученні мова кажуть вони, а потім кілька членів колективу можуть додати теплі слова від себе.

Здивувати чоловіків, що займають керівні посади, складно, але можна! Для цього варто замовити 3d кристали з тривимірним зображенням. Кристал з гравіюванням в якості подарунка — гарантія святкового настрою вашого керівника. Замовте прямо зараз, подзвонивши 044466 00 55 або написавши на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом