звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

vip бізнес подарунки

Vip бізнес подарунки — це спосіб висловити вдячність людям, які є учасниками вашого бізнеса.

Подарунки для партнерів, боса і колег діляться на дві групи. Перші зовсім марні, і нічого не зміниться, якщо викинути їх з кабінету. Другі — оригінальні, естетичні або символічні, мають певне значення для одержувача. Найстильнішими подарунками на сьогодні вважаються:

Скульптури і моделі для кабінетів

Щоб скульптура або статуетка, подарована вами, чи не була відправлена ​​в сміттєвий бак, краще заздалегідь вивчити особливості віп-персони, якій призначається подарунок. Подумайте, яка скульптура доповнила б інтер’єр кабінету. Це може бути етнічна дерев’яна фігурка, маска, ваза.

Враховуйте інтереси одержувача. Найкращі подарунки шефу, захоплюється вертольотами, це бракуючі в його колекції моделі. Але не завжди можна настільки вивчити смак віп-персони, щоб «вгадати» з таким подарунком.

Алкоголь та набори до нього

Неймовірний дизайнерський підхід перетворює пляшки у твори мистецтва. На додаток до алкоголю дарують міні-бари, набори чарок і келихів, фляги. Оригінальним рішенням буде коньячниця з підігрівом.

Такі подарунки мають невеликий недолік: алкоголь віп персонам дарують досить часто. Іноді цей подарунок, навіть найбільш оригінальної форми, вже не приносить радості одержувачу.

Сертифікати та дипломи

Бізнес-подарунки vip персонам повинні бути не тільки практичними, але й дарують емоції. Приміром, будь-який начальник буде приємно площині отриманим від співробітників його компанії дипломом зі званням «Улюблений бос» або «Кращий директор». Для оформлення дипломів можна вибрати рамку, покриту золотом або сріблом, щоб подарунок виглядав солідно.

Сертифікати та диплом доречно дарувати vip-персонам, з якими у вас достатньо близькі стосунки. Для бізнес-партнерів такі презенти майже завжди недоречні.

3d кристали

Vip подарунки для солідних людей сьогодні створюють за допомогою найсучасніших технологій. Яскравий приклад тому — 3 d кристали, в яких створюється дво- або тривимірне зображення. Всередині може бути вигравірувано фото боса, логотип компанії, зображення центрального офісу вашої фірми і т. д.

Якщо ви шукаєте оригінальні подарунки начальниці або начальнику, то кристали із зображенням всередині це кращий варіант. Найчастіше такий подарунок стає гідною прикрасою офісу, адже 3d кристали гармонійно вписуються практично в будь-який інтер’єр.

Такі подарунки особливо цінують ті vip персони, які цікавляться сучасними технологіями. Зображення всередині кристала нанесено за допомогою спеціального лазера. Кожна така робота унікальна, зроблена спеціально під замовлення для конкретного приводу, тому високо цінується одержувачем.

Ознайомтеся з варіантами оформлення найоригінальніших vip бізнес подарунків в нашому каталозі. Фахівці компанії Crystallica відповідять на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення. Чекаємо ваших дзвінків і листів!

Оплата любым удобным способом