звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виготовлення сувенірів з логотипом

Сувеніри з логотипом — ефективний засіб популяризації компанії та підвищення лояльності клієнтів. Кожна компанія хоче виділитися, в тому числі, за допомогою сувенірної продукції. Створені майстрами Crystallica сувеніри допоможуть вашій компанії бути на кілька кроків попереду конкурентів.

Ми пропонуємо виготовлення кристалів з лазерним гравіюванням логотипів. Зображення буде нанесено не на поверхні сувеніра, а в самій скляній формі. Технологія лазерного гравірування — це спосіб зробити сувенірну продукцію оригінальною, запам’ятовується і красивою.

Виготовлення сувенірів з логотипом здійснюється з високоміцного спеціального скла, яке має сертифікати якості. Такі вироби не можна пошкодити або розбити, вони дуже міцні та довговічні. Тому навіть через роки сувенірна продукція буде виконувати свою функцію.

Замовляючи виготовлення сувеніра з логотипом у Crystallica, ви отримуєте не тільки якісні вироби з гравіюванням, але і ряд бонусів. Ми даруємо клієнтам безкоштовне гравіювання тексту в кристалі. Тобто крім лого в кристалі може бути викарбувано дата, привід вручення, назви вашої компанії або інший текст на розсуд замовника.

Відзначимо, що виготовлення сувенірів з лого — складний процес, адже ми розробляємо ексклюзивний дизайн для кожного замовника. Аналогічних сувенірів ви не зустрінете в інших компаній в Україні та за її межами. Це важлива конкурентна перевага. Не дивлячись на складність процесу створення кристалів з лого, ваше замовлення буде готове всього за 1 день.

Готові кристали-подарунки ми можете купити в нашому офісі в Києві. А оформити замовлення на якісну сувенірну продукцію з логотипом можна дистанційно будь-яким зручним способом. Також ми пропонуємо виготовлення кубків на замовлення, виготовлення нагород, кристалів з фото, ділових подарунків з гравіруванням і т. д.

Співпрацюйте з професіоналами – замовляйте сувеніри з лого у компанії Crystallica!

Оплата любым удобным способом