звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виготовлення нагород

У багатьох компаніях прийнято нагороджувати значущих для розвитку справи осіб: співробітників, партнерів, інвесторів. Для іміджу солідних компаній велику роль відіграє ексклюзивність нагород. Тому кращий вибір — нагороди на замовлення від компанії Crystallica.

Призи та заохочення важливі для мотивації одержувача та з метою створення репутації фірми. Виготовлення нагород на замовлення дозволяє створювати ексклюзивну атрибутику з логотипами або іншими відмінними знаками. Символіка компанії буде запам’ятовуватися усіма, хто бачитиме нагороду в майбутньому. Тому створені в Києві компанією Кристалліка атрибути для нагородження мають значення і для популяризації компанії-замовника.

Нагороди на замовлення користуються попитом в шоу-бізнесі, різних сферах мистецтва і спорту. Найкращі нагороди з гравіюванням в Україні будуть виготовлені нашими фахівцями в найкоротші терміни після затвердження дизайну. На сайті Crystallica представлені виконані нашими майстрами роботи — від лаконічних кришталевих форм з гравіюванням логотипів компаній до масивних кубків і нагород з написами і різними зображеннями.

Оформити замовлення та дізнатися подробиці про бонуси можна за телефоном (044) 466-00-55 або написавши на info@crystallica.com.ua. Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом