звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Виготовлення бізнес сувенірів

Якісні бізнес-сувеніри виконують кілька функцій:

• збільшують лояльність клієнтів
• формують позитивну думку інвесторів про керівництво фірми
• залучають нових клієнтів
• поширюють інформацію про бренд
• підвищують привабливість вашої компанії в очах реальних і майбутніх клієнтів

Виготовлення бізнес-сувенірів краще довіряти професіоналам з багатьох причин. По-перше, ви будете точно знати, що отримаєте очікувану сувенірну продукцію. Фахівці компанії Crystallica перед виготовленням сувенірів створюють тривимірний макет, щоб клієнт міг ознайомитися в подробицях із зовнішнім виглядом замовленої продукції.

По-друге, виробництво бізнес-сувенірів буде здійснено в домовлені терміни. Crystallica несе відповідальність за виконання замовлення у строки, які обговорюються на самому початку спілкування з замовником. Ми розуміємо, які збитки може понести компанія у зв’язку з несвоєчасно виготовленої сувенірною продукцією.

Третій момент: довіряючи професіоналам, ви отримуєте дійсно ексклюзивну і якісну сувенірку. Адже навряд чи малобюджетні ручки або візитниці, що розпадаються на очах, здатні збільшити лояльність до вашої компанії. Обираючи кристали з гравіюванням від Crystallica, ви забезпечуєте позитивні емоції одержувачам.

Виготовити бізнес-сувенір в Україні можна в самі короткі терміни. Це довели своєї багаторічної діяльністю фахівці компанії Кристалліка. Але все ж поспішайте купити або замовити сувеніри заздалегідь, щоб у вас був час на затвердження макета та доставку.

Офіс компанії Crystallica знаходиться в Києві. І ми запрошуємо вас в гості! А зробити замовлення ви можете, знаходячись в будь-якої точки України. Просто зателефонуйте або надішліть лист на info@crystallica.com.ua. Також ми пропонуємо виготовлення нагород, кубків, ділових та особистих подарунків, брелоків та іншої продукції зі скла.

Зробіть замовлення на виготовлення бізнес сувенірів прямо зараз, щоб отримати його в найкоротші терміни!

Оплата любым удобным способом