звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Варіанти подарунків чоловіку

Періодично жінкам доводиться не тільки отримувати, але й підносити подарунки. Вибір презентів для представників чоловічої статі, як правило, обмежується банальностями. Гелі для душу і піни для гоління повинні відійти в минуле. Адже існує безліч дійсно оригінальних подарунків чоловікові.

Сьогодні як ніколи популярна еко-тематика. Чоловікам можна піднести подушку з набиванням із гречки, флешку в дерев’яному корпусі, пляшку для води зі змінним вугільним фільтром. Щоб зробити подарунок більш персоналізованим, можна замовити гравіювання. Правильно обраний подарунок еко-тематики буде практичним і незабутнім.

Якщо ви шукаєте інші варіанти подарунків для чоловіків, згадайте про його нереалізовані плани. Чоловікові, який хотів би відпочити на природі, але багато працює в офісі, подаруйте набір для барбекю або рюкзак для пікніка. Другові, котрий хотів би зайнятися підводним плаванням, але ніяк не знайде на це час, можна піднести набір для підводної фотополювання.

Цікаві варіанти подарунків чоловіку, який цікавиться технікою і технологіями, це 3d принтери і 3d сканери. За допомогою 3д принтерів можна створювати тривимірні об’єкти: прикраси, побутові предмети, статуетки. 3д сканери підходять тим чоловікам, які люблять дизайн, комп’ютерні програми, а також тим, хто давно мріяв про подібній техніці, але вважав її нераціональної тратою грошей.

Ми пропонуємо оригінальні подарунки чоловіку (Київ), які гарантовано сподобаються одержувачу! Це 3д кристали з тривимірним зображенням. Подарунки повинні бути солідними і ексклюзивними, гідними справжнього чоловіка! Кристали можна дарувати чоловікам як на особисті, так і на корпоративні свята. Це нестандартні варіанти презентів на 14 лютого, Новий рік, День народження і для безлічі інших приводів.

Перебираючи багато варіанти подарунків чоловікові, мудрі жінки зупиняють свій вибір на 3d кристалах. Вони виконані з ударостійкого штучного кришталю. Такий подарунок можна відправити тим, хто знаходиться далеко від вас. Компанія Crystallica гарантує, що у дорозі 3 д кристал не втратить свій початковий вигляд.

Вам не потрібно буде відвідувати численні магазини. Замовте кристал онлайн у якості подарунка для чоловіка, і ми безкоштовно доставимо його за потрібною адресою. До подарунка додається безкоштовна подарункова упаковка. Вам достатньо оформити замовлення, зателефонувавши або написавши нам, а про всі дрібниці подбає Crystallica!

Оплата любым удобным способом