звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Цікаві подарунки на свята

Подарунки обирають за безліччю критеріїв: якість відносин з одержувачем, бюджет, привід вручення… Але все презенти повинні сходитися в одному — бути цікавими. Індустрія подарунків пропонує безліч варіантів, але більшість з них вже переходять у категорію банальних. Які ж подарунки досі вважаються оригінальними, цікавими та креативними?

На 14 лютого у вас є прекрасна можливість здивувати свою другу половинку — подарувати їй або йому вечерю на березі моря чи озера при свічках. Для цього не обов’язково їхати в теплі країни, досить виїхати на найближче водоймище з усім необхідним: столик, стільці, пледи, їжа і свічки.

Цікаві подарунки на 14 лютого — це треки, записані у вашому виконанні. Сучасні можливості монтажу звуку дозволяють зробити з кожного Енріке Карузо. Якщо ж ви самі пишете музику або маєте музичну освіту, це багаторазово збільшує шанси на вдалий подарунок.

Чоловікам можна піднести такі цікаві подарунки на 14 або 23 лютого: надувний човен, телескоп, радіокерований вертоліт / автомобіль. Надувним човнам будуть раді любителі відпочинку на природі, риболовлі або подорожей. Це досить специфічний подарунок. А ось телескоп можна подарувати абсолютно кожному чоловікові, в якому є хоча б частка романтизму. Вручіть його, перебуваючи на даху висотки під зоряним небом.

Цікаві подарунки в Києві можна замовити, не виходячи з дому. Останні роки популярністю користуються тривимірні кристали з гравіюванням. Перевага таких презентів в тому, що розміри і дизайн обираєте ви. 3d кристали із зображеннями і написами дарують як чоловікам, так і жінкам. Ці подарунки дарують друзям, коханим, родичам, начальникам та бізнес-партнерам.

Не даремно вважається, що 3д кристали — це цікаві подарунки дівчині. Вони можуть бути із зображенням її портрета або вашого спільного фотографії. Мамі можна подарувати 3 д кристали із сімейним фото. Приклади таких подарунків розміщені на нашому сайті. Переглянувши галерею, ви переконаєтеся, що кожна робота створена з ювелірною точністю.

Якщо ви шукаєте цікаві подарунки в Києві чи інших містах України, ми допоможемо з вирішенням цього питання! Ексклюзивні подарунки з кришталю будуть створені згідно всіх ваших побажань і в найкоротші терміни. Знайдіть відповідну форму і тип кристала в нашій галереї і зв’яжіться з нами: 044466 00 55 або info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом