звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Цікава ідея подарунка — 3d фото

Перетворити звичайну фотографію в оригінальний подарунок легко. Якщо звичні фоторамки ви вважаєте банальним варіантом, але хочете піднести подарунок у вигляді фотографії, зверніть увагу на 3d фото в кристалі. Кристали — це фігури з штучного кришталю, в яких за допомогою спеціальної технології гравіюються зображення і написи.

Фотографія в кристалі виглядає солідно, навіть якщо сам кристал має невеликий розмір. Такий подарунок ніколи не вийде з моди і не застаріє. Подарованими кристалами з гравіюванням часто прикрашають інтер’єр.
Останні досягнення 3d графіки дозволяють перетворити двомірне фото в тривимірне. Ентузіасти намагаються самі перетворити фотографії в 3d формат за допомогою графічних редакторів. Але, як показує практика, для цього потрібні спеціальні дизайнерські навички і чималий досвід.

До того ж, отримане 3d фото не можна подарувати в цифровому форматі. Тому для досягнення бездоганного результату варто звернутися в компанію, що спеціалізується на створенні 3 d фото в кристалі.

Лазерне гравірування в кристалі — технологія, яка дає можливість здивувати друзів і близьких подарунком, викликати яскраві емоції. Також кристал з вигравіруваним фото стане гідною прикрасою інтер’єру.

Коротко про саму технологію: за допомогою сучасного спеціального обладнання в штучному кришталі створюються дуже маленькі пробої. Візуально їх комбінація сприймається як картинка.

Об’ємне фото в кристалі дарують:
— Коханим, щоб розповісти про свої почуття;
— Молодятам на весілля;
— Членам сім’ї на будь-яке свято;
— Батькам на річницю з дня весілля;
— Друзям і знайомим на ювілеї і т.д.

За допомогою технології лазерного гравіювання в кришталі можна створити не тільки фото, але і будь-яке інше зображення. Щоб одержувач завжди пам’ятав про те, хто підніс подарунок, в 3d кристал поміщають дарчий напис. Ми додамо будь-який напис в кристал абсолютно безкоштовно. Це можуть бути побажання, компліменти та інші теплі слова одержувачеві подарунка.

Подивіться галерею, представлену на нашому сайті, щоб ознайомитися з варіантами створених раніше 3d фото в кристалі. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання за номером 044 466 00 55!

Оплата любым удобным способом