звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Сувенірна продукція з логотипом

Кожна солідна компанія, що прагне розвитку, на сьогоднішній день відповідально підходить до замовлення фірмових сувенірів. Сувенірна продукція з логотипом поширюється серед важливих клієнтів, є важливим засобом піару і збільшення лояльності.

Сувенірна продукція з нанесенням логотипу від Crystallica вже допомогла сотням компаній створити імідж, придбати популярність в потрібних колах і правильно себе презентувати. Кристали, які виробляє Кристалліка на замовлення великих, середніх і невеликих компаній, відрізняються ексклюзивністю та високою якістю. Тому є засобом отримання конкурентної переваги на будь-якому ринку.

Вже понад 9 років ми виробляємо корпоративні сувеніри з логотипом та іншу ексклюзивну продукцію з кришталю. Ми пропонуємо приємні бонуси як постійним, так і новим клієнтам. Ви переконаєтеся, що співпраця з нами — це вигідно. Адже, як відомо, краще утримати існуючого клієнта, ніж шукати нового. А що може бути краще для формування прихильності до бренду, ніж якісна продукція / послуги та приємні подарунки?

Сувенірка з логотипом — це відмінний засіб популяризації вашої компанії. Адже нанесений на кристалі логотип побачить не тільки одержувач подарунка, але і його близькі, друзі чи колеги. Брелоки з кришталю будуть красуватися на його ключах, а більш крупні кристали — прикрашати полки будинку або кабінету.

Ми створюємо найкращу сувенірну продукцію з лого в Києві і в Україні. Переконайтеся в це — приїжджайте в наш офіс, щоб побачити десятки кристалів, створених нашими фахівцями. Чекаємо ваших запитань і замовлень:
(044) 466-00-55
(044) 466-11-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом