звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Сувеніри з нанесенням логотипу

Сьогодні імідж будь-якої компанії істотно впливає на її прибуток. Для формування позитивного іміджу процвітаючої фірми необхідна якісна сувенірна продукція.

Сувеніри з нанесенням логотипу виконують безліч функцій. По-перше, вони дарують клієнтам відчуття турботи про них, а значить, збільшують їх прихильність до вашої фірми. По-друге, сувеніри є рекламним засобом, який підвищує впізнаваність компанії і допомагає здобувати нових клієнтів. По-третє, сувеніри є бонусом, який приємно отримувати. Це означає, що у клієнтів (потенційних і реальних) формується приємне враження про компанію.

Сувенірна продукція з нанесенням логотипу розповідає про вашу фірму не тільки тим, хто її отримав, але і всім оточуючим. Тому популярністю користуються, наприклад, брелки з гравіюванням логотипу. Вони знаходять практичне застосування, і часто бувають на виду у потенційних клієнтів вашої компанії.

Для виготовлення якісної сувенірної продукції в Києві Crystallica ось вже більше 9 років застосовує таку технологію як 3d гравірування. У будь-якій обраній вами формі з кришталю може бути вигравірувано зображення або напис на розсуд замовника. Ми гарантуємо ексклюзивність створеної продукції, оскільки кожен дизайн розробляється під запит клієнта і не може бути повторений для іншого замовника.

Якісні сувеніри з нанесенням логотипу — тільки від Кристалліка!

Оплата любым удобным способом