звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Сувеніри з фото

Сувеніри з фото сьогодні актуальні як ніколи раніше! Адже технологія лазерного гравірування дозволяє відтворювати в склі фото в 3d і 2d форматах, а також різні зображення і написи.

Сувенір з фото може мати різну форму і розмір, в залежності від ваших цілей і побажань. Перевага сувенірної продукції від компанії Crystallica в тому, що вона є абсолютно унікальною. Ми створюємо кристали з гравіюванням за розробленим спеціально для вас дизайном. Повтор вашого дизайну для інших замовників виключений.

У вас є прекрасна можливість замовити сувенір з фотографією за пару хвилин. Для цього не потрібно їхати в наш офіс у Києві або спеціально фотографуватися. Нам достатньо буде фотознімку в хорошій якості. І за допомогою спеціального лазерного устаткування це фото буде відтворено в скляному сувенірі.

Чому саме скляні сувеніри є самими затребуваними? Існує безліч причин. По-перше, як уже зазначалося, вони мають ексклюзивний дизайн (що важливо як для комерційних, так і для приватних замовників). По-друге, їх зовнішній вигляд є дуже незвичайним і привертає увагу. Ці сувеніри здатні здивувати кожного! Ще одна причина — довговічність. Вона забезпечується якістю матеріалів та унікальністю технології гравіювання.

Фото на сувенірах виглядає найбільш близько до оригіналу, якщо сувенір виконаний зі скла. Ми застосовуємо сертифіковані матеріали, що відповідають міжнародним стандартам. Тому наші брелки та інші сувеніри не тільки міцні, але й не страждають в процесі експлуатації. Це пам’ять на довгі роки!

На нашому сайті ви можете купити сувеніри з різним гравіруванням. Якщо вам потрібні унікальні кристали з фото, зв’яжіться з нами і вишліть знімок на нашу електронну адресу. Щоб замовити сувеніри з фото, вам не потрібно буде докладати ніяких зусиль! Ми пропонуємо найзручніші умови оплати та доставки в Україні.
Замовте найстильніші сувеніри з лазерним гравіюванням прямо зараз!

Оплата любым удобным способом