звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Сувеніри для іноземців

Сувеніри для іноземців замовляють з метою подарувати спогади як про конкретну країну, так і про певну компанію, якщо візит був пов’язаний з бізнес-цілями. Традиційні вишиванки і цукерки є не найбільш оригінальними варіантами. До того ж, якщо вашою метою є співпраця з одержувачем презенту, краще замовити подарунок з гравіюванням логотипу компанії.

Цікаві подарунки для іноземців — 3d кристали. Вони створюються під ваш запит, тому можуть мати будь-яке гравіювання: логотип (або декілька логотипів), назва компанії або пам’ятної події, дата, побажання і т. д. Відвідайте галерею, в якій розміщені фото кристалів від компанії Crystallica, і у вас більше не виникне питання, що подарувати іноземцеві.

3d гравірування — технологія майбутнього. Вона дозволяє створювати красиві і стильні подарунки з реалістичними зображеннями. Безліч великих компаній в Україні віддали перевагу співпраці з Crystallica втомливої ​​вибору подарунків в інтернеті. Будьте в їх числі! Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, включаючи безкоштовне створення попереднього 3d макета замовлення.

Наш офіс знаходиться в Києві. І ми можете приїхати до нас в гості, щоб познайомитися з нашими фахівцями і обговорити замовлення. Ми цінуємо ваш час, і тому також пропонуємо оформити замовлення по телефону або електронною поштою, що забере у вас лічені хвилини.

Ми створюємо сувеніри для іноземців, що відповідають конкретно запитів кожного клієнта. Замовте дійсно унікальний подарунок, який викличе у одержувача симпатію до вас, вашої компанії і країні в цілому. Це хороший засіб налагодження бізнес-контактів. Чекаємо ваших запитань і замовлень за номером (044) 466-00-55 або електронною поштою info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом