звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Сувеніри для чоловіків

Вибір сувенірів для чоловіків — завжди непросте завдання. Особливо якщо вам потрібен подарунок колезі, начальнику чи бізнес-партнеру. Але Crystallica вже готові запропонувати вам доступне і свіже рішення — кристали з гравіюванням.

Гравіювання в склі — технологія, за допомогою якої створюються сувеніри для чоловіків різного дизайну. Це можуть бути як лаконічні фігури із зображенням логотипу компанії, так і кубки оригінального дизайну з вигравіруваними чотиривіршами. Вже понад 9 років ми створюємо ексклюзивні подарунки і сувеніри для чоловіків, враховуючи всі побажання клієнтів.

Для замовлення достатньо одного дзвінка. Разом з нашим менеджером ви уточнюєте всі деталі, вибираєте форму кристала і бажане зображення. Далі ми абсолютно безкоштовно створюємо для вас тривимірний макет майбутнього подарунка. А після затвердження вами макета слід етап створення кристала з гравіюванням. Завдяки відпрацьованим етапам виробництва ми можемо гарантувати ідеальний результат в кожному випадку!

Кристали стають відмінним способом подякувати людини, важливого для вашого бізнесу, виказати повагу до нього і привітати з абсолютно будь-яким святом. Замовляючи сувеніри для чоловіків від Кристалліка в Україні, ви отримуєте цілий ряд бонусів, включаючи безкоштовну доставку. Ми знаходимося в Києві. І ви можете приїхати до нас в гості, щоб побачити готові сувеніри з кришталю і поспілкуватися з нашими фахівцями.

Замовте ексклюзивні подарунки і сувеніри для чоловіків найвищої якості від лідера на ринку — компанії Crystallica. Ми з нетерпінням чекаємо ваших замовлень!

Оплата любым удобным способом