звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Спортивні призи

Спортивні змагання завжди завершуються приємним моментом — врученням нагород. Престиж організаторів та самих змагань багато в чому залежить від якості призів і медалей. Тому варто заздалегідь подбати про всі нюанси.

Призи із скла сьогодні користуються найбільшою популярністю. Вони виготовляються з гравіюванням назви змагань, дати, різних логотипів та інших зображень. Гравіювання в склі — технологія, яка дозволяє створювати в кубках та статуетках навіть фото в 3d.

Компанія Crystallica вже більше 9 років спеціалізується на створенні продукції зі скла з лазерним гравіюванням. Ми пропонуємо виготовлення спортивних призів за індивідуальними дизайнам. Ексклюзивність завжди була відмінною рисою якісної нагородної продукції. Варто це враховувати, якщо ви дбаєте про враження гостей та учасників змагань.

Виготовлення призів може зайняти кілька днів, якщо ви плануєте масштабне замовлення. Одинична нагородна продукція виготовляється, як правило, за один день. Офіс Crystallica знаходиться в Києві. Ми здійснюємо доставку спортивних призів в інші міста. Оскільки нагороди виробляються з високоякісного скла, в дорозі вони не розіб’ються і будуть доставлені вам в ідеальному стані.

Спортивні призи на замовлення в Україні створюються на сучасному обладнанні. Тому нанесення за допомогою лазерного гравіювання написи і зображення передаються абсолютно точно і з роками не втрачають своєї чіткості.

Подбайте заздалегідь про нагородної продукції для ваших змагань та спортивних заходів — замовте призи від Crystallica прямо зараз!

Оплата любым удобным способом