звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Що таке 3d гравірування

Гравіюванням на подарунках і сувенірах у вигляді дарчих написів, віршів та ін. вже нікого не здивуєш. Але технологія тривимірного гравіювання залишається новинкою на ринку нашої країни. З її допомогою створюються унікальні подарунки, сувеніри та нагороди в кришталі і склі.

3d гравірування відома також як лазерна графіка. Зображення в прозорому матеріалі (склі, натуральному або штучному кришталі) створюється за допомогою спеціального лазера. Він має потужність, що дозволяє створити в матеріалі дуже маленькі (до 100 мікрон) пробої-точки.

Окремо кожну точку людське око сприйняти не може. Але сукупність таких пробоїв певним чином віддзеркалює промені, які потрапляють на кришталь або скло, і людина сприймає їх як тривимірний малюнок.

За допомогою цієї технології в кристалі можна відтворити будь-яке фото, а також всілякі малюнки, зображення. За бажанням можна додати і дарчий напис — компанія кристаликів (Київ) робить це абсолютно безкоштовно. 3d гравірування дозволяє створювати запам’ятовуються ексклюзивні подарунки зі скла для близьких, друзів, колег, боса, співробітників.

Варто відзначити, що лазерне гравіювання може бути не тільки в 3d. Фотографії в кристалі часто замовляють у двомірному форматі. Такий подарунок виглядає набагато солідніше і більш стильно, ніж фото у звичайній рамці. Важливо те, що за допомогою лазерного гравіювання подарунки стають персоналізованими.

Самостійно вигравіювати зображення в кристалі можна. Для цього буде потрібно дороге обладнання, спеціальне програмне забезпечення, витратні матеріали, дизайнерські та інженерні знання.

Фахівці компанії Кристалліка створюють 3d кристали за допомогою новітнього обладнання. Вони володіють необхідними знаннями та досвідом, що дозволяє співпрацювати з безліччю великих компаній і приватних замовників.

Ми гарантуємо, що результати 3d гравіювання в склі завжди вражаючі. Ваше замовлення буде виконано в зазначені терміни максимально якісно. Завжди діє гарантія якості: якщо вам не сподобається 3д кристал, ми повернемо гроші!

Щоб дізнатися більше про можливості лазерного тривимірного гравіювання і зробити замовлення, телефонуйте за номерами +38 (044) 466-00-55, +38 (098) 611-00-55 або пишіть на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом