звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Що подарувати на День народження подрузі – ідеї

Якщо ви хочете не просто формально привітати подругу з Днем народження, але і здивувати, тоді вам доведеться задуматися про оригінальний подарунок. Помилкою буде шукати таку річ у магазинах «цікавих подарунків». Адже їх асортимент давно всіма вивчений. Ми підкажемо вам оригінальне рішення — що подарувати подрузі на День народження, якщо у неї все є.

Здивувати будь-яку дівчину можна, піднісши їй 3d кристал з гравіюванням. Це не тільки цікаве прикраса інтер’єру, але й пам’ять про вашу дружбу на довгі роки. Усередині кристала створюється тривимірне або двовимірне зображення — наприклад, ваша спільна фотографія. Поставивши ваш подарунок на чільне місце в квартирі, іменинниця точно не забуде, хто і з якого приводу його підніс.

Зробити 3 д кристал більш персоналізованим допоможе напис — побажання, підпис, афоризм на ваш розсуд. У такі незвичайні подарунки в День народження можна додати фразу, сенс і значення якої розумієте тільки ви двоє з подругою. Замовляючи кристал, ви можете бути впевнені в його ексклюзивності. Форма, зображення і напис підбирається, виходячи з ваших побажань. Тому другого такого подарунка вашій подрузі ніхто не піднесе.

Найкращі подарунки в День народження подрузі — це 3d кристали! Ознайомтеся з каталогом виконаних компанією Crystallica подарунків, і ви переконаєтеся в їх високій якості, оригінальності та презентабельності. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання, пишіть і телефонуйте прямо зараз!

Оплата любым удобным способом