звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Продаж сувенірів

Замовте ексклюзивні сувеніри у компанії Crystallica і отримайте безліч бонусів! Ми пропонуємо тільки оригінальну, створену за індивідуальними ескізами, сувенірну продукцію. І замовники, і одержувачі сувенірів завжди в захваті від кристалів з гравіюванням, виготовлених нашими майстрами.

Вас цікавить продаж сувенірів? Тоді замовляйте кристали будь-яких розмірів в одиничних екземплярах або оптовими партіями. Виготовлення одиничних замовлень займає рівно один день. Вам достатньо погодити зовнішній вигляд сувеніра з нашими менеджерами та затвердити макет. Через добу ви вже будете милуватися отриманим замовленням.

Купити сувенір в Києві ви можете в нашому офісі. Чекаємо вас в гості за адресою вул. Є. Пчілки 5. Ми працюємо щодня з 9:00 до 10:00! Там ви можете обговорити створення персоналізованих сувенірів для особистих цілей або для розвитку бізнесу.

Кращі сувеніри зі скла в Україні замовляйте за телефоном або електронною поштою. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань! Ви можете дізнатися, в чому полягає суть технології лазерного гравіювання, яка вартість кристалів, і які кристали підходять для ваших цілей. Створення 3d-макету абсолютно безкоштовно!

Гравіювання в склі дозволяє створювати в сувенірах зі скла будь-які зображення: від простого тексту до тривимірних фото. Для своїх клієнтів ми робимо гравіювання логотипів компаній, особистих і сімейних фото, емблем автомобілів, імен, знаків Зодіаку та інших зображень. Приклади ви можете бачити в нашій галереї.
Обирайте найякісніші сувеніри — замовте їх у Crystallica! Чекаємо ваших листів, візитів і дзвінків!

Оплата любым удобным способом