звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Призи: виготовлення та види

Приз — це символічна річ, яка вручається переможцю будь-яких змагань. Сьогодні призи створюють із різних матеріалів. Але найоригінальнішим і таким, що дозволяє створювати дійсно красиві і солідні нагороди, є кришталь.

Виготовлення призів з кришталю — важка робота. Але результати завжди вражають навіть найвибагливіших одержувачів. Замовляючи нагороди з гравіюванням у компанії Crystallica, ви отримуєте не просто символічний предмет, а те, чим переможець пишатиметься все життя.

Розміри призів і нагород з кришталю можуть бути абсолютно різними, все залежить від ваших цілей. Ми вислухаємо кожного замовника і підберемо для нього потрібний дизайн та розмір кришталевої нагороди. Відвідайте галерею на нашому сайті, де представлені всілякі моделі кубків з лазерним гравіюванням, які ми створили раніше для наших клієнтів.

Гравірування на кришталевому призі індивідуальна. Замовляючи у нас кубки, ви самі вибираєте, що буде написано або зображено на них — дата, номінація, місце і т. Д. Відмовтеся від стандартних варіантів на користь ексклюзивних кубків з кришталю, які виглядають вражаюче! Пам’ятайте, що нагороди — це складова іміджу організатора конкурсу або змагань.

Поставити питання і оформити замовлення можна, зателефонувавши за номерами (044) 466-00-55, (044) 466-11-55 або написавши листа з викладом завдання на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом