звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Призи, нагороди, кубки зі скла

Кожна нагорода повинна бути гідна переможця. Тому сьогодні як ніколи затребувані кубки та призи зі скла з гравіюванням. Вони викликають захват кожного, у кого ця нагорода опиняється в руках. Сьогодні без кубків зі скла не обходиться жоден захід у сфері шоу- і інших сфер бізнесу.

Кристали від компанії Crystallica затребувані компаніями-лідерами в різних галузях: торгівля, будівництво, транспорт, медіа, спорт і т.д. Ми вміємо створювати дійсно якісні та естетично привабливі нагороди зі скла. Відвідайте галерею на нашому сайті, в якій розміщені зразки виконаними фахівцями Кристалліка замовлень. Кожен приз зі скла є абсолютно унікальним, виконаним згідно запитів і бачення замовника.

Якщо ви не можете сформувати остаточне уявлення, як повинен виглядати кубок зі скла для якогось заходу, вам із задоволенням допоможуть наші фахівці! Вони ознайомлять вас з каталогом наявних форм нагород зі скла, а також запропонують змінити форму кристала згідно з вашим баченню.

Також в процесі формування замовлення ви визначитеся з зображенням і написами, які будуть вигравірувані на нагороді. Кристал може бути доповнений стильною підставкою і підсвічуванням, що також залежить від побажань клієнта. Ви отримаєте абсолютно унікальний кубок або приз зі скла, який може бути повторений виключно для вас і за вашим бажанням.

Чекаємо ваших дзвінків і листів прямо зараз!

Оплата любым удобным способом