звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунок з фотографією

Фотографії мають символічне і пам’ятне значення для кожного з нас. Тому колись були актуальні такі подарунки як фото в рамках, а згодом і електронні фоторамки. Тепер найбільш цікавою формою пам’ятного подарунка вважаються кристали з фото.

Один з напрямків діяльності компанії Кристалліка — виготовлення подарунків з фото. Головна особливість кристалів з гравіюванням фотографій — їх унікальність. Будьте впевнені, що такий подарунок буде єдиним на вашому святі. Пройдуть роки, і звичайні фото потьмяніють або загубляться. А кришталевий подарунок з фото не втратить свого початкового вигляду.

Кристали з гравіюванням прийнято дарувати на Дні народження, в дні весілля, хрещення дитини, річниці, на Новий рік та інші свята. Вони підійдуть для вручення найближчим вам людям, а також друзям і товаришам. Замовте подарунок з фото у компанії Crystallica, яка ось уже 10 років радує клієнтів якісними і стильними роботами.

Наш офіс знаходиться в Києві. Але ви можете оформити замовлення за пару хвилин, знаходячись в будь-якій точці країни і навіть за її межами! Залиште свій номер, натиснувши на значок знизу екрану, і з вами незабаром зв’яжуться наші фахівці. Або зателефонуйте / напишіть нам сьогодні!

Оплата любым удобным способом