звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунок начальнику на ювілей

Ювілей – значиме свято в житті кожної людини. Тому прийнято дарувати пам’ятні речі, які навіть через роки не втратять своєї актуальності. Якщо скоро фірма збирається відзначати ювілей боса, то подарунок потрібно вибирати прямо зараз.

Подарунки керівнику на ювілей повинні бути ексклюзивними і дорогими. Звичайно, багато залежить від бюджету. Адже є невеликі фірми, а є великі компанії з тисячним штатом. Компанія Crystallica, виробник подарунків з гравіюванням, знайде рішення для всіх! Ми виготовимо подарунковий кристал згідно з вашими побажаннями і виділеним бюджетом.

Кристалліка не пропонує банальних рішень. Ми гарантуємо, що подарунок начальнику на ювілей, створений для вас, буде унікальним. Аналогічний виріб не купиш в інтернеті і не знайдеш в оффлайн-магазинах. Дизайн, розроблений під ваш запит, чи не буде повторений для інших замовників. Ми знаємо, як важливі в діловій сфері ексклюзивні і стильні презенти.

Подарунок шефу на ювілей може бути абсолютно будь-яких розмірів і будь-якої форми. Найбільш солідні моделі оснащені підсвічуванням і підставкою з каменю. Таким подарунком ваш шеф напевно буде пишатися, поставивши його на полицю в кабінеті або прикрасивши домашній інтер’єр.

Замовте подарунок директору на ювілей у Києві у компанії Кристалліка, і отримаєте стильну святкову упаковку як бонус! Також ми даруємо своїм клієнтам безкоштовну пересилання замовлення в будь-яке місто.

Відвідайте галерею на нашому сайті, і ви побачите, які можливості дає гравірування в склі. Щоб замовити ексклюзивний подарунок, дзвоніть нам або надсилайте листи на електронну адресу. Найкращі презенти начальнику — тільки від Crystallica!

Оплата любым удобным способом