звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунок начальнику на День народження

День народження начальника — привід порадувати його і вразити. Подарунки, що запам’ятовуються керівникам, замовляють у професіоналів дизайну і гравіювання — компанії Crystallica.

Вже понад 9 років ми займаємося виготовленням кристалів з гравіюванням. Це пам’ятні подарунки зі спеціального міцного скла, які можуть мати різну форму: від простих геометричних фігур до складних, виготовлених за індивідуальним замовленням. У них методом лазерного гравіювання створюється зображення. Також можливе нанесення тексту.

Замовте ексклюзивний подарунок начальнику на День народження, і отримаєте його рівно через один день у Києві. Можлива доставка в інші міста України. Ми співпрацюємо з клієнтами з різних куточків країни. Загляньте в галерею фото створених нами кристалів, і ви зрозумієте, чому Crystallica є лідером у сфері створення кристалів з гравіюванням.

Подарунок керівнику на День народження, виготовлений нами, буде ще довгі роки дарувати одержувачу приємні спогади. Всім замовникам ми даруємо приємний бонус: безкоштовне гравіювання тексту в кристалі. Тому в подарунку керівнику можуть бути вигравірувані будь-які побажання, дати, імена і теплі слова за бажанням замовника.

Купити подарунок шефові на День народження в Україні дуже просто: наберіть наш номер або надішліть лист на імейл. Для вас буде розроблений ексклюзивний дизайн, і вже через добу ваше замовлення буде готовий. Гравіювання в склі дозволяє нам створювати справжні шедеври, які прикрашають кабінети та заміські резиденції керівників різних фірм.

Залишилися питання? Хочете оформити замовлення? У такому випадку, чекаємо ваших листів і дзвінків!

Оплата любым удобным способом