звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунок керівнику чоловіку

Подарунок керівнику-чоловіку повинен підкреслювати його статус і викликати позитивні емоції. Перевагу найчастіше віддають ексклюзивним подарункам, які не знайдеш у магазинах і в інтернеті. Саме тому унікальні кристали з гравіюванням від Crystallica користуються популярністю в різних бізнес-сферах.

Стильний подарунок начальнику чоловікові виконується з кришталю вищої категорії. А сучасна технологія, 3d гравірування, дозволяє виконати в кристалі зображення і текст практично будь-якої складності. Це подарунок, яким ваш керівник буде пишатися. Адже одного погляду на кристал достатньо, щоб зрозуміти: це дійсно якісна і ексклюзивна робота!

Замовити подарунок керівнику ви можете, надіславши листа на наш e-mail або зателефонувавши нам. Вам не доведеться затрачати час на вибір більш-менш оригінальних варіантів презенту в інтернеті. Співпрацюючи з Кристалилікою, ви завжди будете впевнені, що отримаєте кристал з унікальними характеристиками, включаючи прислане вами зображення.

Ви можете купити один з готових кристалів у Києві. Відвідайте наш офіс або зв’яжіться з менеджерами Crystallica для доставки замовлення. Тільки у нас замовляють найкращі подарунки начальнику в Україні!

Дорогі подарунки з кришталю ми створюємо з підсвічуванням і підставкою з каменю. Якщо вам потрібен саме такий варіант, вкажіть це при оформленні замовлення по телефону або e-mail.
Ми реалізуємо всі ваші ідеї! Телефонуйте!

Оплата любым удобным способом