звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарункові сувеніри

Сувеніри в Україні замовляють в ділових особистих цілях. Вже понад 9 років компанія Crystallica виготовляє персоналізовані подарункові сувеніри з гравіруванням. Наша сувенірна продукція виглядає стильно й оригінально, тому завжди дивує одержувачів і запам’ятовується їм на довгі роки.

Сувеніри від Кристалліка виготовляються з високоміцного скла, що відповідає міжнародним сертифікатам якості. Яка б не була форма кристала, всі грані безпечні. З роками скло не тріскається і не тьмяніє. Тому зображення і написи в кристалі практично вічні. Це одна з причин, чому наші клієнти так цінують сувенірну і подарункову продукцію від Crystallica.

Придбати подарунковий сувенір можна в Києві: ми пропонуємо безліч готових варіантів на будь-який смак і бюджет. Все ж рекомендуємо заздалегідь замислитися над вибором подарунка і зв’язатися з нашими менеджерами. За один день ми розробимо персональний макет і виготовимо ексклюзивний кристал з гравіюванням. Буде створено та кількість примірників, яка потрібна вам. Ваш кристал не може бути виготовлений для інших замовників. Ми гарантуємо його унікальність.

Сувенір на подарунок може мати різні розміри і форму. А сучасне лазерне устаткування дозволяє створити в склі будь-яке гравіювання, причому як двомірне, так і тривимірне.

Ми пропонуємо вам виготовлення нагород, кубків, сувенірів і подарунків до будь-якого свята. Будь кристал буде створений всього за 1 день. Crystallica дарує всім клієнтам приємний бонус до кожного замовлення — безкоштовну пересилку кристала в будь-яку точку країни.

Чекаємо ваших запитань і замовлень за електронною адресою info@crystallica.com.ua і по телефону (044) 466-00-55. Замовте найякісніші та оригінальні подарункові сувеніри від Кристалліка прямо зараз!

Оплата любым удобным способом