звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарункові кубки

Переможців усіх конкурсів, олімпіад, змагань традиційно відзначають нагородами. Для більшості заходів вибирають подарункові кубки та статуетки. Також нагородну продукцію замовляють для тих, чиї заслуги хочуть відзначити і виділити.

3d лазерне гравіювання — сучасна технологія, завдяки якій стало можливо швидке виготовлення персоналазірованной нагородної продукції. Подарунковий кубок, створений з кришталю, і доповнений зображеннями і / або текстом, завжди виглядає стильно і унікально. Нагороди від Crystallica завжди зовні виділяються з безлічі інших.

Виготовлення подарункових кубків — один з напрямків діяльності нашої компанії в Україні. Оформляючи замовлення, ви отримуєте безкоштовний 3d макет, щоб розглянути кожну деталь майбутньої нагороди. На цьому етапі замовник може внести коректування в проект. Замовлений кубок буде готовий через один день. Ми висилаємо кришталеві кубки і статуетки у будь-яке місто. Crystallica співпрацює тільки з кращими службами доставки, що є гарантією своєчасного отримання замовлення в ідеальному стані.

Найоригінальніший і цікавий подарунок у Києві можна замовити тільки у Crystallica! Щоб дізнатися про можливості 3д гравіювання, відвідайте наш офіс за адресою м.Київ, вул. Є. Пчілки, 5. Отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном або електронною поштою:
(044) 466-00-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом