звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки з нанесенням логотипу

Великою цінністю будь-якої компанії в наш час є імідж. Від нього залежить лояльність клієнтів, співпраця з партнерами, інвесторами та постачальниками. Тому обов’язковою частиною корпоративної культури кожної поважаючої себе компанії є сувеніри та подарунки з нанесенням логотипу.

Сувенірна продукція з логотипом поширюється серед осіб, які важливі для діяльності фірми. Це можуть бути також співробітники компанії, яким сувеніри вручаються на корпоративних святах або як нагорода за досягнення. Нанесення логотипу на сувеніри та подарунки важливо для поширення інформації про бренд.

Найчастіше забрендувати подарунок або сувенір одержувачі розміщують на видному місці у себе в кабінеті або вдома. Так об’єкт з нанесенням логотипу виконує для компанії іміджеву функцію. Компанія Crystallica пропонує кристали з нанесенням логотипу на замовлення. Це можуть бути як одиничні екземпляри, так і ексклюзивна сувенірна продукція в будь-якій кількості.

Подарунки з нанесенням логотипу в Києві та інших містах України користуються популярністю серед відомих фірм. Список замовників компанії Кристаліка ви можете подивитися на нашому сайті. Нанесення логотипу в кристал — технологія, яка доступна тільки висококваліфікованим фахівцям. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте подарунки і сувеніри вищої якості, вироблені професіоналами Crystallica.

Замовте нанесення логотипу на подарунки у нас, і ви отримаєте не тільки безкоштовну доставку, але і безліч інших приємних бонусів! Щоб дізнатися про вигідні умови співпраці, телефонуйте за номером (044) 466-00-55 або пишіть на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом