звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки в машину

Вибрати презент автолюбителю досить просто, адже на сайтах і в магазинах представлено безліч варіантів подарунків в машину. Причому цінова категорія найрізноманітніша. Популярним варіантом подарунка автомобілісту є брелок з номерами авто.

Якщо ваш бюджет обмежений, можна зупинити вибір на металевих брелках з гравіюванням. На аксесуарі здійснюють гравіювання логотипу та номерів автомобіля. Але сьогодні все більшу популярність знаходить більш солідний варіант — брелоки з кришталю з гравіюванням. Це відмінний вибір, якщо ви шукаєте подарунок для стильних чоловіків або жінок.

Замовляючи брелки у компанії Crystallica, ви отримуєте абсолютно ексклюзивний презент для водія. Всередині можуть бути вигравірувані не тільки номери, емблема, а й 3d модель автомобіля. Цей подарунок в машину стане унікальною і дійсно потрібною річчю, не дозволяючи ключам загубитися серед інших дрібниць.

Кришталеві брелоки з лазерним гравіюванням виглядають стильно. Тому одержувач із задоволенням буде використовувати цей аксесуар щодня, прикрасивши їм ключі від свого авто. Ви ще ставите питанням, який подарунок обрати? Запрошуємо вас в галерею, де ви зможете побачити створені нами раніше брелоки з гравіюванням.

Замовляйте подарунки в машину у компанії Crystallica. Телефонуйте за номером 044 466 00 55, щоб задати питання нашим представникам або зробити замовлення. Лінія доступна щодня з 8:00 до 20:00. Також чекаємо ваших листів на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом