звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки начальнику: чоловіку, жінці

Незалежно від того, щоб ви відчуваєте до свого начальника — боязнь, повагу, симпатію або неприязнь — рано чи пізно вам потрібно буде обрати для нього подарунок. А це завжди завдання не з простих. Щоб не розчарувати боса, оберіть дійсно стильний і презентабельний подарунок — 3d кристал.

Мало хто знає, що являють собою кристали з гравіюванням. Коротко кажучи, це форми із кришталю (від строгих і лаконічних до креативних і асиметричних), в яких методом лазерного гравіювання нанесено певне зображення та / або напис. У сфері бізнесу в кристал часто додають логотип або декілька логотипів.

Якщо ви шукаєте подарунки начальнику жінці або чоловіку, в будь-якому випадку кришталь з гравіюванням стане кращим варіантом. Такий подарунок, як показує практика, боси ставлять у своєму кабінеті, з гордістю демонструючи візитерам. А це показник того, що презент був обраний досить вдало.

Замовити подарунки начальнику в Києві чи інших містах України можна у компанії Crystallica, якій довіряють вже більше 2660 корпоративних клієнтів. Перегляньте нашу галерею, в якій представлені приклади робіт з кришталю з лазерним гравіюванням. Бути Напевно, там ви знайдете варіант, який надихне і підкаже, як повинен виглядати незабутній подарунок босу.

Краще за все не орієнтуватися на стандартні ринкові рішення у сфері ділових презентів, а замовляти ексклюзивні подарунки начальниці або начальнику. Незалежно від статі, ваш бос оцінить гідно вручений йому кристал. Із задоволенням відповімо на ваші питання і приймемо замовлення по номерах і електронною поштою:

(044) 466-00-55
(044) 466-11-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом