звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на новосілля

На новосілля прийнято дарувати кухонну техніку, побутове начиння і предмети інтер’єру. Ці варіанти найпоширеніші і цілком логічні. Адже, в’їжджаючи в нову квартиру, сім’я повинна її обставити і облаштувати.

Прикраси інтер’єру в якості подарунків будуть найбільш актуальні завжди. Тим більше, якщо такий подарунок буде виділятися з основної маси. Кращий спосіб подарувати дійсно красиву, стильну річ, що запам’ятається, ― замовити 3d кристал з гравіюванням. Навіть через 10 років родина не забуде, хто саме і коли вручив їм цей прекрасний презент.

подарунки парі на новосілля, орієнтуйтеся на ексклюзивні варіанти. Адже звичайні речі сім’я може придбати сама, виходячи зі своїх потреб і переваг. Так, сковорідки і набори посуду рідко бувають зайвими. Але напевно гості подарують родині безліч таких речей. А такий презент як 3д кристал з гравіюванням буде неповторним, оскільки ми виготовимо його виключно за обраними вами параметрами.

Яким буде кришталевий подарунок із гравіюванням — вирішуєте ви. Замовник вибирає розмір, форму і зображення кристала. Пам’ятні подарунки від Crystallica через роки будуть дарувати родині, що одержала їх, приємні спогади. Ви можете замовити і гравіювання напису в кристалі. Наприклад, можна вказати, коли і ким вручений подарунок з кришталю.

Замовляйте ексклюзивні подарунки на новосілля сьогодні та отримайте приємний бонус — безкоштовну доставку. Кристали від Crystallica — найкраща якість і ексклюзивність!

Оплата любым удобным способом